Kullanım Koşulları

Kaynak

  • Web sitemiz üzerinde yayımlanan içeriklerin özgün olmasına özen gösteriyoruz. İhtiyaç duymanız durumunda alıntı da yapabilirsiniz. Alıntı yapmanız durumunda ise, alıntı yaptığınız bağlantı için kaynak göstermeniz daha uygun olacaktır.
Yorumlar

  • Web sitemizdeki içeriklerin tümü yorumlara açık durumda olup, bu gibi özellikler ile ziyaretçilerin birbirleri ile fikir alışverişinde bulunabilmeleri amaçlanmakta olup, farklı bir amaç söz konusu değildir. Dolayısı ile yorumları bu çerçevede değerlendirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yorumlardaki içeriklerin sorumluluğu yorum sahiplerine aittir. Tarafımız bu yönde sorumluluk kabul etmemektedir. 

Kullanım

  • Sitemizde yayınlanan materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Yazıların sorumluluğu yazarlarına, reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Güvenlik

  • Muhammed.net, sağlıklı bir ziyaretçi deneyimi sunmak adına birçok istatistiksel ve veri bazlı aracı kullanmaktadır. Bu bağlamda elde edilen veriler yalnızca sağlıklı bir ziyaretçi deneyimi sunmak adına kullanılmaktadır. Pratik olarak ilgili araçların tarafınızın aleyhine bir durum meydana getirmesi söz konusu değildir.
  • Muhammed.net, güvenlik çerçevesinde IP adresi ve log dosyaları gibi birçok veriyi periyodik olarak incelemekte ve saklamaktadır. Bu veriler gerçekleştirilen ziyaretleri, izinli veya izinsiz yapılan işlemleri ve gönderilen yorumlar kapsamında olabilmektedir. İletişim çerçevesinde tarafımıza gönderilen tüm e-postalar da aynı şekilde saklanmaktadır. Bu tip aksiyonlar, karşılıklı çıkarların korunması adına alınmaktadır.